My Board

Tam Versiyon: Nakliyat Budur | Beylikdüzü-Avcılar-Silivri Nakliyat
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Nakliyat işlemi özellikle İstanbul gibi Türkiye'nin nüfus olarak en büyük ilinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Biz de bunun bilincinde olarak yılların tecrübesini de işin içine katarak nakliyat işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İstanbul'un her ilçesine ve aynı zamanda şehirler arası nakliyat işlemini yapıyoruz. Tüm nakliyat işlemleriniz için bizimle 7/24 iletişime geçip anında randevu alabilirsiniz. Beylikdüzü nakliyat ya da İstanbul'un her köşesi için size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyacağız.
 
Her sektörün geliştiği gibi nakliyat sektörü de sürekli gelişim içindedir. Bu sebeple bizler de siz değerli müşterilerimizin daha hızlı bir şekilde taşınması için asansörlü nakliyat gibi son dönemlerin oldukça popüler nakliyat türlerini de firmamız içinde bulunduruyoruz. Böylece Avcılar nakliyat ve İstanbul'un çeşitli birçok noktasından nakliyat hizmeti almak istediğiniz vakit asansörlü nakliyat da bir seçenek olarak sunulmaktadır. Fakat tabii ki bunun için taşınacağınız adresin konumunun uygun olması (cadde genişliği gibi) ve yine taşınacağınız binanın pencere, balkon boyutlarının yeterli olması gerekmektedir.
 
Bizden sadece evden eve nakliyat almazsınız. Aynı zamanda çalışma arkadaşlarımız evlerinize önceden gelerek gerekli analizleri yapar ve taşınma planlarını oluşturur. Yine talep ederseniz ambalajlama ve paketleme işlemlerini taşınma sonrasında montajlama işlemlerini de uzun yıllardır başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Silivri nakliyat ve birçok ilçe için bu hizmetlerimiz geçerlidir. Bunun yanı sıra eğer depo arıyorsanız da doğru adrestesiniz. 7/24 güvenliği sağlanan bu depolar sayesinde fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafıza edebilirsiniz. Rutubete karşı kesinlikle önlem alınmaktadır ve zaten bunun için de korunaklı alanlar oluşturulmuştur. Depolarımızı dilediğiniz sürece kiralayabilirsiniz ve size verilen anahtarlarla dilediğiniz vakit eşyalarınızı kontrol de edebilirsiniz. Tüm bu hizmetler için iletişim numarasından bize ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.