My Board

Tam Versiyon: Silinen İnstagram Hesabını Geri Alma
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Dünyanın her yerinden insanlarla Instagram üzerinden takip ederek veya mesaj yoluyla iletişime geçebileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Bu platform, video ve resim paylaşmak için geliştirilmiştir. Instagram hesabınızı bilerek sildiyseniz veya bunun yanlışlıkla olduğunu düşünüyorsanız ancak tekrar onu kurtarmak istediğinizi farkettiyseniz. Aramış olduğunuz sorunun cevabı bu konunun içerisinde saklı lütfen sonuna kadar okuyunuz.
Yanlışlıkla silinen instagram hesabı geri almak için aşağıdaki maddeler sizin için faydalı olacaktır.
Hesabı yanlışlıkla silinmiş biriyseniz, ancak şimdi instagram silinen hesabı geri almak istiyorsunuz. Hesabınızı geri almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
1. Instagram'da Giriş sayfasına gidin.
2. Instagram'ınız için kullandığınız kullanıcı adını yazın ve Oturum Aç düğmesinin arkasındaki "Oturum açmayla ilgili yardım alın" ı tıklayın.
3. "Oturum açarken yardım alın" ı tıklamak sizi yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Orada "Oturum açmada sorun" başlığını bulacaksınız.
4. Ancak çoğu zaman hesabın silinmesi durumunda, bu ekran size yardımcı olmayacaktır. Doğru yardımı alacağınız şey, "daha fazla yardıma ihtiyacım var" ı tıklamanızdır. Bu tıklama sizi yeni bir ekrana yönlendirecektir.
5. Instagram'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresini buraya girmelisiniz. Sizden bir iletişim e-postası vermenizi isteyecekler ve hesabınız için belirli bir iletişim e-postanız olup olmadığını verebilirsiniz. 
6. Ardından, sahip olduğunuz hesabın türünü söylemelisiniz. Ya bir şirket hesabı, marka hesabı ya da kişisel hesaptı.   Burada, kendime ait hiç fotoğrafınız olmasa dahi, kendinize ait fotoğraflarınızla kişisel hesabım olduğunu söyleyebilirsiniz. 
7. Yapacağınız sonraki şey "hesabım saldırıya uğradı" yı tıklamak olacaktır. "Herhangi bir ek ayrıntı" başlıklı bir kutu alacaksınız, yapılması gerekli bir şey değil. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan bu adımı atlayabilirsiniz.
8. Yukarıdaki tüm adımları tamamladıktan sonra "Destek İste" yi tıklayabilirsiniz.
9. Bu prosedürü tamamladıktan sonra, çok kısa bir süre içinde belirttiğiniz e-posta adresinize bir e-posta alacaksınız.
10. Instagram'dan aldığınız e-postada, Instagram hesabının size ait olduğunu doğrulamak için bazı şeyler doldurmanızı isteyeceksiniz. 
11. Hesabınızda açıkça tanımlanabileceğiniz en az yeni bir fotoğrafınızın bulunduğundan emin olun. 
12. E-postayı okuyun ve e-postada verilen talimatlara göre doğrulama kağıdını doldurun.
instagram silinen hesabı açma işlemini kolayca geri almanıza yardımcı olabilir.